دیدگاه منتقدین درباره فیلم ال کامینو: فیلم بریکینگ بد چیست؟

فیلم ال کامینو: فیلم بریکینگ بد

این فیلم که در ادامه داستان سریال بریکیگ بد تولید شده است. ماجرای زندگی جسی پینکمن را روایت می کند و نشان می دهد که او در ادامه آخرین قسمت سریال چه اتفاقاتی برای وی رخ داده است. مسئولیت نویسندگی و کارگردانی فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie بر عهده وینس گیلیگان بوده است. همچنین این گفتنی است که این فیلم توسط شبکه نتفلیکس تهیه و منتشر شده است. همچنین شما عزیزان می توانید در پایان مطالعه دیدگاه منتقدین درباره فیلم ال کامینو: فیلم بریکینگ بد نسبت به دانلود فیلم ال کامینو فیلم بریکینگ بد با زیرنویس چسبیده فارسی اقدام نمایید.

امتیاز منتقدین سایت های مشهور به فیلم برکینگ بد

از میان 29 منتقد سایت متاکریتیک که درباره این فیلم دیدگاه خود را ثبت نموده اند 23 نفر آنها امتیاز مثبت را ثبت نموده اند و 6 نفر از آنها نیز امتیاز متوسطی را به آن دادند. که این خود نشان از جذاب بودن این فیلم دارد. همچنین از میان 51 نقدی که در سایت راتن تومیتوز در باره این فیلم به ثبت رسیده است 95 درصد آن مثبت می باشد که از این جهت نیز نمره قابل قبولی به شمار می رود.

دیدگاه منتقدین درباره فیلم ال کامینو

دیدگاه منتقدین فیلم ال کامینو فیلم بریکینگ بد

یکی از منتقدین روزنامه واشینگتن پست ساخت این فیلم را مناسب دانست و گفت ساختنش بهتر از نساختنش است. او همچنین بیان کرد که این فیلم هیچ کدام از نقاط کور سریال را پر نمی کند ولی اعتقاد دارد که بهتر بود جسی و سرگذشتش همانطور باز می مانست.

منتقد سایت آتلانتیک نیز این فیلم را فیلمی مناسب دانست و گفت با وجود اینکه همواره پایان یک فیلم برای ما مساله انگیز بوده اما سریال بریکینگ بد این کار را به نحو احسنت انجام داده بود. اما با انتشار این فیلم این ماجرا و به شکل بهتری به انتها رسانده اند.

و در پایان نیز نظر منتقد سایت رولینگ استون درباره فیلم سینمایی بریکینگ بد این است که فیلم توانسته حفره های سریال را تکمیل کند و کار گارگردان را تحسین برانگیز دانست.

در انتها امیدواریم که بیان دیدگاه منتقدین درباره فیلم ال کامینو مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. خواهشمندیم شما نیز دیدگاه خود را درباره این اثر در بخش نظرات اعلام نمایید.

امتیاز فیلم یا سریال (5 / 1)
سایر مشخصات
تبلیغات
نویسنده: حمید
نظرات: ۲ نظر

دیدگاه های کاربران

1 موضوعات بحث
1 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
تاثیرگذارترین نظرات
داغ ترین موضوع نظر
2 نویسندگان نظر
  مشترک شدن  
اطلاع از
محمد جواد
امتیاز فیلم یا سریال :
     

من این سریال رو دیدم قشنگ بود
امیدوارم فیلم ش هم قشنگ باشه

حمید

ممنون از شما
امیدواریم بتونیم رضایت شما عزیزان را جلب کرده کنیم

برچسب ها

ابر واژگان

دانلود سریال ایرانی دل
دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد

رزرو تبلیغات در این مکان
بهترین فیلم های 2019
آخرین اخبار روز سینما در کانال اینستاگرام شهر دانلود (کلیک کنید)