بیوگرافی جواد عزتی

محمد جواد عزتی بازیگر نسبتا پرکار و محبوب این روز های سینمای ایران در تاریخ ۲۰ دی ماه سال ۱۳۶۰ در تهران متولد شد، وی که به حرفه های بازیگری و همچنین بازیگردانی در سینما، تئاتر و تلویزیون مشغول است، وی در هنرستان سوره به تحصیل بازیگری پرداخته و توانسته است در این رشته فارق التحصیل شود.

بیوگرافی جواد عزتی

یکی از کارهایی که در سینمای ایران با موفقیت انجام داده است، شکستن رکورد فروش فیلم در ایران به همراه رضا عطاران در فیلم هزار پا است، که این رقم را نیز به میزان قابل توجهی جا بجا کردند، علاوه بر هزار پا او توانسته در فیلم های پرفوش دیگری نیز بازی کند، فیلم هایی همچون آینه بغل، اکسیدان، لاتاری،و ماجرای نیمروزو ماجرای نیمروز رد خون.

بیوگرافی جواد عزتی از نگاهی دیگر

جواد عزتی در سال ۱۳۷۵ وارد دنیای بازیگری شد که این ورود با بازی در تئاتر بود و پس از کمی کسب تجربه در تئاتر جواد عزتی در سال ۱۳۸۱ وارد دنیای سریال های تلویزیونی شد که اولین حضور او بازی در سریال قصه های شبانه که کاری از سعید آقا خانی بود.

وی با حضور در تلویزیون بازی در سریال هایی همچون مثل هیچ کس، کمربند ها را ببریم، سه دونگ-سه دونگ، مرد هزار چهره، چهار دیواری، لطفا دور نزنیم، دست بالای دست و دردسر های عظیم را تجربه کرده است.

همسر جواد عزتی مه لقا باقری نام دارد که وی نیز به حرفه بازیگری مشغول است، در فیلم منوچهر هادی یعنی آینه بغل این دو همبازی بودند و با این فیلم توانستند رکورد فروش در سه روز اول اکران را از ساعت پنج عصر و فروشنده بگیرندو در این سه روز رقمی معادل یک میلیارد و دویست میلیون تومان بفروشند و گیشه را ار آن خود کنند.

جواد عزتی در سال ۱۳۹۶ توانست با بازی در دو فیلم آینه بغل و اکسیدان و باتوجه به فروشی که این دو فیلم در گیشه ها داشتند، لقب پرفروشترین بازیگر سال ۱۳۹۶ را به خود اختصاص دهد.

شاید اشاره به این نکته هم خالی از لطف نباشد که ساعد سهیلی را اولین بار جواد عزتی به دنیای بازیگری معرفی شد.

برایی دیدن جدیدترین فیلم جواد عزتی را می توانید برروی لینک دانلود فیلم چهار انگشت کلیک کنید.

سایر مشخصات
تبلیغات
نویسنده: آرش
نظرات: بدون نظر

دیدگاه های کاربران

  مشترک شدن  
اطلاع از

برچسب ها

ابر واژگان

دانلود سریال ایرانی دل
دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد

رزرو تبلیغات در این مکان
بهترین فیلم های 2019
آخرین اخبار روز سینما در کانال اینستاگرام شهر دانلود (کلیک کنید)