بررسی فیلم هابز و شاو | Hobbs And Shaw 2019

بررسی فیلم هابز و شاو

حدود پانزده روز پیش فیلم هابز و شاو اکران شد این فیلم که در افتتاحیه در حدود ۱۸۰ میلیون دلار فروش داشت توانست سازندگان خود را راضی کند اما از موفقیت‌های مالی که بگذاریم نکات منفی و مثبت زیادی را می توان در فیلم هابز اند شاو یافت. در ادامه بیشتر درباره آن صحبت می کنیم و شما را با نقد های مثبت و منفی فیلم Hobbs And Shaw 2019 بیشتر آشنا خواهیم کرد.

بررسی فیلم هابز و شاو

گرچه این فیلم به خاطر اتفاقاتی که در هشت قسمت مجموعه سریع و خشن رخ داده بود توانست نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب نماید و حتی رتبه خوب را از آنها بگیرد اما منتقدان بسیاری در سراسر جهان ایرادات زیادی را در رابطه با آن مطرح نمودند و حتی به آن رتبه متوسط دادن. منتقدان در سایت راتن تومیتوز امتیاز ۶۶ را برای این فیلم از ۱۰۰ در نظر گرفتن و در سایت متاکریتیک منتقدان به آن نمره ۶۰ را دادند‌. در ادامه با برخی از این نقدها بیشتر آشنا می شویم.

بررسی فیلم هابز و شاو | فیلم Hobbs And Shaw 2019

نقد و بررسی های منتقدین فیلم Hobbs And Shaw 2019

ریچارد روپر یکی از منتقدین درباره فیلم می گوید که این فیلم بسیار خسته کننده احمقانه است. اما این بدترین چیزی است که درباره این فیلم می توان نوشت و بسیاری از منتقدین نگاهی متوسط و گاهی مثبت نسبت به این فیلم دارم برای مثال پیتر تراورس درباره فیلم سینمایی هابز اند شاو می‌گوید که این فیلم یک اثر سینمایی نیست و حتی نباید آن را نقد کرد.

یکی دیگر از منتقدان به نام پیتر در بروج فیلم Hobbs And Shaw 2019 را فیلم هیجان انگیز و در عین حال غیرقابل در توصیف کرد او گفت این فیلم معیارهای یک فیلم خوب و بد را در ذهن شما را تغییر می دهد. از طرف دیگر باری هرتز فیلم را بازتاب یک کمدی خلاقانه دانست که ذهن مخاطب را درگیر خود می کند.

در میان نقدهای این فیلم تنها یک منتقد به فیلم امتیاز کامل را داد و آن شخصی نبود جز میک لاسال که آن هم از روی علاقه بسیار زیاد است به این فیلم بود این فیلم را یک فیلم پر از کمدی و درعین‌حال شیطنت آمیز توصیف کرد و گفت در این اثر خلاقیت ها و شگفتی های بسیار زیادی را مشاهده خواهید نمود. در ادامه می‌توانید نسبت به دانلود فیلم هابز اند شاو اقدام فرمایید.

دانلود فیلم Hobbs And Shaw 2019

سایر مشخصات
تبلیغات
نویسنده: حمید
نظرات: بدون نظر

دیدگاه های کاربران

  مشترک شدن  
اطلاع از

برچسب ها

ابر واژگان

دانلود سریال ایرانی دل
دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد

رزرو تبلیغات در این مکان
بهترین فیلم های 2019
آخرین اخبار روز سینما در کانال اینستاگرام شهر دانلود (کلیک کنید)