نگاه بازیگران سریال کره ای ذوبم کن در پوستر ها خبر ساز شده است

× توجه! اگر در نمایش سایت با مشکل مواجه هستید کش مرورگر خود را خالی کنید.

وبسایت شهر دانلود تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کلیه محتوای آن مناسب خانواده های ایرانی می باشد.

سریال کره ای ذوبم کن

جی چانگ ووک ، ون جین آه و یون سه آه, بازیگران سریال کره ای ذوبم کن در پوستر هایی که به تازگی از این سریال منتشر شده است نگاه هایی خشمگین و تهاجمی را به لنز دوربین و به تعبیری به تماشاگر داشته اند.
برای تماشای و دانلود سریال کره ای ذوبم کن میتوانید بر روی لینک کلیک نمایید.

سریال کره ای Melting Me Softly

سریال کره ای ذوبم کن که به تازگی پوستر های جدیدی از آن به مخاطبان معرفی شده است ، به زودی بر روی آنت قرار خواهد گرفت و با توجه به معروفیت و محبوبیت بازیگران این سریال و هم چنین خط داستانی جذابش احتمالا موفقیت بالایی را در میان طرفداران سریال ها و درامای کره ای کسب خواهد کرد و با اقبال تماشاگران رو به رو خواهد شد.

پوستر های جدید سریال کره ای ذوبم کن

داستان این سریال داستان یک مرد و یک زن را روایت می کند که به صورت داوطلبانه در پروژه ای علمی شرکت می کنند، در این پروژه قرار است انسان ها را برای ۲۴ ساعت فریز کنند و به حالت انجماد ببرند ، ولی بنا به دلایل عجیب و غریبی و تحت شرایطی مرموز این دو نفر ۲۰ سال بعد از این حالت خارج می شوند…

در پوستر های تازه منتش شده از این سریال کره ای ، نگاه هایی خشمگین و سرد را از سه بازیگر اصلی این سریال به دوربین شاهدیم که این نگاه ها میتواند روایتگر حالات روحی شخصیت هایی باشد که برای مدت ۲۰ سال به صورت فریز شده زنده مانده اند و بعد از این مدت طولانی به زندگی بازگشته اند ، این نگاه ها بیانگر حس وحشت و خشم از دست دادن ۲۰ سال و ترس از شروع زندگی در دوران جدید است.

اما در عین حال این سریال جنبه های طنز هم دارد و با توجه به بازیگران و کارگردانش به احتمال فراوان در نشاندن لبخند بر لب تماشاگران خود موفق عمل خواهد کرد.

توصیه تیم شهر دانلود به شما طرفداران و تماشاگران سریال های کره ای این است که از دیدن سریال کره ای واگاباند نیز به سادگی نگذرند چراکه این سریال نیز که به زودی بر روی آنتن قرار خواهد گرفت طبق اسامی بازیگران و خط داستانی که تا به حال منتشر شده است به احتمال بالا سریالی موفق خواهد بود.
برای دانلود سریال کره ای واگاباند میتوانید بر روی لینک کلیک نمایید.

سایر مشخصات
نویسنده: آرش
نظرات: بدون نظر

دیدگاه های کاربران

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از

برچسب ها

ابر واژگان

jhon wick 3
رزرو تبلیغات در این مکان
بهترین فیلم های 2019
فیلم جدید چی ببینیم؟