نگاهی به فیلم رامبو ۵ | رمبو آخرین خون

نگاهی به فیلم رامبو ۵ | رمبو آخرین خون

با توجه به اینکه امسال قرار است پنجمین قسمت از مجموعه فیلم های رامبو با عنوان رامبو آخرین خون در اواخر سال ۲۰۱۹ اکران شود بر آن شدیم تا شما را هر چه بیشتر این فیلم آشنا نماییم. بی شک مجموعه رامبو یکی از نوستالژی ترین مجموعه فیلم های اکشن در جهان به شمار می رود. و با انتشار یک نسخه جدید از آن بسیاری از دوستداران این مجموعه را به وجد می آورد. گفتنی است شما عزیزان می توانید نسبت به دانلود فیلم رامبو ۵ با زیرنویس فارسی اقدام نمایید.

عوامل فیلم رمبو ۵

یکی از نکات مهم درباره هر فیلمی تیم تولید آن فیلم می باشد. این فیلم نیز به لطف بازیگران بسیار خوبی که در آن حضور دارد یکی از آثار خوب امسال به شمار می رود. از جمله بازیگران این فیلم می توان به سیلوستر استالونه، پاز وگا، یهته مونرال، اسکار جانادا، لوئیس ماندی لور و… اشاره نمود. همچنین این کارکارگردانی این فیلم بر عهده آدریان گرونبرگ بوده و نویسندگی آن نیز بر عهده متن سیرولنیک و خود سیلوستر استالونه بوده است.

تاریخ اکران فیلم رامبو ۵

داستان فیلم رمبو ۵

ماجرا مربوط به چندین سال پس از اتفاقات قسمت قبل می باشد زمانی که جان رمبو سیلوستر استالونه بیشتر وقتش را به مزرعه داری می گذارند. او زندگی آرامی دارد ناگهان متوجه می شود که دختر دوستش توسط قاچاقچیان مواد مخدر مکزیک دزدیده شده است. او برای نجات دختر دوست داشت راهی مکزیک می شود تا با قدرتمندترین قاچاقچیان مواد مخدر در مکزیک روبه‌رو شود. او باز هم با استفاده از روش های قدیمی خود اقدام به این کار می نماید. از طرفی دیگر یک خبرنگار نیز تو کارش مربوط گروه های مواد مخدر است به رامبو ملحق می شود. حالا باید دید چطور او موفق شود تا دختر دوست داشتن را از دست آنها نجات دهد.

مجموعه فیلم های رامبو

فیلم رامبو برای اولین بار در سال ۱۹۸۲ ساخته شد در آن زمان هیچ کس فکر نمی کرد که این فیلم به این میزان در میان مخاطبین محبوب شود اما هم اکنون این مجموعه یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین مجموعه فیلم های جهان تبدیل شده است. قسمت های بعدی مجموعه فیلم های رامبو در سال های ۱۹۸۵ و ۱۹۸۸ منتشر شدند. پس از این سه قسمت حدود ده سال طول کشید تا قسمت چهارم از این فیلم در سال ۲۰۰۸ کارگردانی خود استالونه ساخته و اکران شود. و حالا پس از گذشت ۱۱ سال شاهد ساخت و در آن آخرین قسمت از مجموعه فیلم های رامبو خواهیم بود.

مجموعه فیلم های رامبو

تاریخ اکران فیلم رامبو ۵

فیلم رمبو ۵ قرار است که در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ یعنی ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۸ اکران گردد. شما عزیزان می توانید به محض انتشار نسخه ای از این فیلم نسبت به دانلود فیلم رامبو ۵ با زیرنویس فارسی اقدام نمایید ‌

سایر مشخصات
تبلیغات
نویسنده: حمید
نظرات: بدون نظر

دیدگاه های کاربران

  مشترک شدن  
اطلاع از

برچسب ها

ابر واژگان

دانلود سریال ایرانی دل
دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد

رزرو تبلیغات در این مکان
بهترین فیلم های 2019
آخرین اخبار روز سینما در کانال اینستاگرام شهر دانلود (کلیک کنید)