تغییرات اساسی که در فصل سوم سریال تاریخ آرتدال

× توجه! اگر در نمایش سایت با مشکل مواجه هستید کش مرورگر خود را خالی کنید.

وبسایت شهر دانلود تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کلیه محتوای آن مناسب خانواده های ایرانی می باشد.

سریال تاریخ آرتدال

فصل سوم سریال تاریخ آرتدال چهار کاراکتر اصلی این سریال را گرد هم می آورد تا تغییرات اساسی را به تماشاگران و هوادارانش در این فصل نمایش دهد. برای دانلود سریال تاریخ آرتدال می توانید کلیک نمایید.

سریال Arthdal Chronicles

عکس های منتشر شده از چهار بازیگر سریال تاریخ آرتدال

سریال تاریخ آرتدال اخیرا عکس هایی را از تانیا با بازی کیم جی وون، تا گان با بازی جانگ دونگ گان، تایلا با بازی کیم اوک بین و سایا سونگ جونگ کی .
در عکس های منتشر شده از این سکانس میبینیم که ، تالیا با لبخند به تانیا نزدیک می شود تا احتمالا با وی مکالمه ای داشته باشد و این در حالی است که تانیا به نظر خشمگین و ناراحت می آید.
در این حین، سایا از دور نظاره گر ماجراست و تا گان به تانیا نزدیک می شود ، تا گان به نظر آرام می آید ولی نگاهش به تانیا نافذ است.
این اولین باری ست که این چهار کاراکتر ، تا گان تغییر کرده است ، و حکومت را به دست گرفته است ، این جلسه احتمالا مشخص می کند که چه کسی در کنار او می ماند و چه کسی در آرتدال طلب قدرت می کند.
جانگ دونگ گان ، سونگ جونگ کی، کیم جی وون ، کیم اوک بین، که معمولا کاراکتر هایشان در سریال با یک دیگر ملاقات نمی کنند، با این وجود این چهار بازیگر توانسته اند در طول فیلم برداری رابطه دوستانه ای را با هم برقرار کنند، و حتی وقتی دوربین ها در حال ظبط نیستند با هم به شوخی و خوش و بش می پردازند و با صدای بلند می خندند.

بنا به خبر های درز کرده تغییر شخصیت جانگ دونگ گان در سریال بسیار جذاب خواهد بود ، و سریال را به اوج خود می رساند، وی برای حفظ قدرت خود به هرکاری دست می زند گویا تمامی سیاهی و پلیدی اطرافش را به خود جذب کرده است.

سایر مشخصات
نویسنده: آرش
نظرات: بدون نظر

دیدگاه های کاربران

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از

برچسب ها

ابر واژگان

jhon wick 3
رزرو تبلیغات در این مکان
بهترین فیلم های 2019
فیلم جدید چی ببینیم؟